COVID-19 TEDBİRLERİ

YÜKSEK ATEŞ TARAMASI

1 Haziran 2021'den itibaren geçerli  - Palmiye Tüp Bebek Merkezine gelinken hastane girişinde ateş ölçümü yapılacaktır.  Taramadan geçen çiftlere veya eşlik eden yakınlarının maske takmaları istenecektir.
Palmiye Tüp Bebek Merkezi'de çalışan ekip üyeleri ve herhangi bir ziyaretçi her zaman yüz koruyucu veya kişisel maske takmaya devam etmelidir.

TEMİZLİK & DEZENFEKTE

Palmiye Tüp Bebek Merkezi özellikle yüksek temaslı alanların dezenfeksiyonuna odaklanarak günlük temizlik sıklığını artırdı.
Her hastadan sonra ultrason istasyonu silinir. Ayrıca tüm ofisler, muayene odaları, ekipmanlar, laboratuvarlar, bekleme odaları ve banyolar hastaneler için özel üretilmiş dezenfeksiyon ürünleri ile temizlenmektedir.

BEKLEME SALONU

 Palmiye Tüp Bebek Merkezi'ndeki oturma grupları 1m mesafe oluşturacak şekilde stratejik olarak yeniden planlandı. Sosyal mesafe sağlanması için refakatçi sayıları hasta yanında bir kişi olacak şekilde uygulanmaya başlandı.

MASKE POLİTİKASI

 Palmiye Tüp Bebek Merkezi'nde Tüm hastalar, ekip üyeleri ve herhangi bir ziyaretçi her zaman basit bir bez yüz kaplaması veya kişisel maske takmalıdır. İhtiyaç halinde size maske verilecektir. Bu politika kendinizi, hasta arkadaşlarınızı ve personelimizi korumak için uygulanmaktadır.

ZİYARETÇİ POLİTİKASI

 Palmiye Tüp Bebek Merkezi'nde tedavi amacıyla gelecek olan misafirlerimizin refakatinde bir kişiden fazla hasta yakını bulunmamalıdır. Kendinizin ve personelimizin güvenliği için bu politikaya muklaka uyulmalıdır.

***LÜTFEN DİKKAT: TÜM HASTALARIN ŞAHSİ GÖRÜŞMELERDE MASKE TAKMASI GEREKMEKTEDİR***

COVID-19 SAĞLIK VE GÜVENLİK TEDBİRLERİ